Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. er en av de mest pålitelige produsentene og leverandørene av solis s6 15-30kw inverter i Kina, støtter også tilpasset service. Velkommen til å kjøpe avansert solis s6 15-30kw inverter på lager fra fabrikken vår.
Hvorfor velge oss?
Som en produsent som er fullt integrert i sektoren vår, tilbyr vi grossistkundene våre et teknisk støttenettverk som går utover produktene våre. Tjenesteregioner rundt om i verden inkluderer opplæringssentre for oppstartsgjennomgang der installasjon, testet sertifisering, læres opp for å minimere igangkjøringsfeil og forbedre suksessraten for første-installasjon. Tekniske støtteteam fokuserer på grossistkunder, og vi svarer på henvendelser innen fire arbeidstimer og oppnår 95 % førstekontaktoppløsning. Våre partnerskap inkluderer også samarbeid om synkroniserte produksjonsplaner ved bruk av prognoseverktøy som tar hensyn til distributørers lagernivåer, noe som eliminerer lagermangel og senker grossistpartnernes lagerkostnader. Bransjeundersøkelser dokumenterer konsekvent vår distributørtilfredshet på 92 % eller høyere, noe som viser vår forpliktelse til positive relasjoner fremfor transaksjoner. Denne omformeren gir forhandlere og installatører et pålitelig utstyr og en produsent av pålitelig utstyr og installasjon. Det er en lønnsom investering som gir effektivitet og tilfredshet, og den er driftsmessig solid gjennom hele produktets livssyklus.
Produktbeskrivelse
hva er
Solis S6 15-30KW inverter?
-

Solis S6 15-30KW Inverter er et vidunder innen elektronisk konstruksjon for kommersielle solcellesystemer. I mer enn 15 år har vi produsert de mest pålitelige produktene i bransjen i sine respektive klasser. Denne omformeren er konstruert for å gi pålitelige resultater over en lengre periode uavhengig av miljøforholdene. Dens robuste konstruksjon og innovative design utmerker den som et av de beste produktene for bolig- og kommersielle raskt voksende applikasjoner. Denne omformeren vil gi brukerne friheten til å operere uavhengig av nettet og støtte nettet på måter som de fleste energiselskaper krever.
Funksjoner til Solis S6 15-30KW Inverter
- • Støtter fleksibel PV-tilkobling gjennom DC- og AC-kobling for ettermontering og utvidelse
- • Støtter batterireservefunksjon i flere scenarier
- • Smart lastprioritering – utvider støtten for kritiske belastninger
- • SmartLoad/GEN/INV-port - Fleksibel tilkobling av flere energikilder som Grid-tilkoblet inverter, dieselgenerator, vindturbiner osv.
- • Sømløs på nett/off grid koblingstid 6 stk anbefaler Solis strømfordelingsskap
- • Brukbar PV-effekt opp til 200 % omformerens merkeeffekt, for å forbedre utnyttelsen av PV-generering
- • Støtter maks 20A PV-inngangsstrøm, perfekt match for høyeffekts PV-moduler
- • Kompatibel med 100-280Ah batterimoduler
- • Støtter raskere lading med batteristrøm opptil 140A
- • Kraftig backup-overbelastningsevne – 160 % overbelastning
- • Støtter et bredt effektområde av generatortilkoblinger fra 6kVA til 30kVA
- • Støtter 2 uavhengige batteritilkoblinger for fleksibel konfigurasjon
-
fordelene med Solis S6 15-30KW Inverter
-
Nøkkelfunksjoner for grossistkunder
Grossistpartnere anerkjenner umiddelbar verdi i denne Solis S6 15-30KW Inverters modulære arkitektur og omfattende kompatibilitetsprofil. Vår åpne-plattformdesign letter integrasjon med mange batteriteknologier gjennom etablerte kommunikasjonsprotokoller, i motsetning til proprietære løsninger som fører til-leverandørlåsing. Distributører kan tilby skreddersydde løsninger til sine installatørnettverk samtidig som de opprettholder forenklet lagerbeholdning takket være denne fleksibiliteten. Sammenlignet med tradisjonelle metoder viser feltdata fra mer enn 1200 installasjoner en 30 % reduksjon i installasjonstiden, noe som umiddelbart øker entreprenørens lønnsomhet.
Nettoverholdelse er enda en viktig faktor å ta hensyn til. For å sikre at fastvare- og maskinvaredesign tar hensyn til regulatoriske endringer, fortsetter våre ingeniører å delta aktivt i internasjonale standardkomitéer. Denne proaktive teknikken er en stor kilde til frustrasjon for EPC-entreprenører, og unngår dyre prosjektforsinkelser under tillatelser til sammenkoblinger. Distributører hevder at for kommersielle prosjekter som trenger intrikat nettsamsvarsdokumentasjon, forbedrer dette innovative designet deres konkurransedyktige budposisjon med 25 %.
Teknisk pålitelighet og ytelse
Den bemerkelsesverdige ytelseskonstansen til denne omformeren blir kontinuerlig validert av uavhengige laboratorietester utført av globalt anerkjente sertifiseringsbyråer. I områder med hardt vær er det termiske styringssystemets evne til å operere jevnt over store temperaturvariasjoner uten reduksjon avgjørende. Sammenlignet med bransjegjennomsnitt, reduserer akselerert livssyklustesting dramatisk feltfeilfrekvensen ved å demonstrere komponentpålitelighet som overstiger 98 % i løpet av simulerte ti-års driftsperioder.
Dynamisk reaktiv effektregulering og sofistikert gjennomkjøringsfunksjonalitet- som tilfredsstiller internasjonale nettkodestandarder er to av omformerens nettstøtte-funksjoner. Disse funksjonene forbedrer aktivt systemets pålitelighet under nettforstyrrelser, samtidig som de optimerer energihøsten under ideelle forhold; de er mer enn bare samsvarskontroller. Installatører og distributører bør føle seg trygge på langsiktig-systemytelse siden virkelige-ytelsesdata fra verktøyinstallasjoner-viser 99,2 % oppetid over tre år.
Installasjons- og servicefordeler
Solis S6 15-30KW Inverters service-orienterte designegenskaper, som reduserer nedetid og lavere vedlikeholdskostnader, er høyt verdsatt av profesjonelle installatører. Sammenlignet med monolittiske design, reduserer den modulære strukturen vedlikeholdstiden med omtrent 40 % ved å gjøre det mulig for feltteknikere å erstatte spesifikke komponenter uten å fjerne hele enheten. 65% av tjenesteproblemer besvares via digital støtte uten behov for-besøk på nettstedet takket være omfattende diagnostiske funksjoner som forenkler fjernfeilsøking.
Den fysiske utformingen inkluderer tilbakemeldinger fra installatører samlet inn fra over 8000 sertifiserte fagfolk globalt. Fargekodede-terminaler, verktøy-fri tilgangspaneler og intuitive monteringssystemer reduserer installasjonsfeil samtidig som igangkjøringsprosessene akselereres. Innebygde-kommunikasjonssystemer gir sanntids-ytelsesdata tilgjengelig via mobilapplikasjoner, noe som muliggjør proaktiv vedlikeholdsplanlegging og reduserer nødanrop med 35 % i henhold til distributørens serviceopptegnelser.

Fremragende produksjon
Resiliens i forsyningskjeden og produksjonsstabilitet er høyt verdsatt av grossistkunder. Strategiske komponentlagringsprosedyrer og redundante produksjonslinjer brukes i våre ISO 9001, ISO 14001 og ISO 45001-sertifiserte produksjonsanlegg. Under nylige forstyrrelser i den globale forsyningskjeden opprettholdt infrastrukturen vår 98,7 % leveringsytelse til rett tid, noe som garanterer at distributører kunne oppfylle prosjektfrister uten lagermangel.
Vertikal integrasjon av kritiske delsystemer gir betydelige kvalitetskontrollfordeler. Strømkonverteringsmoduler er produsert i-hus ved hjelp av automatisert presisjonsutstyr som opprettholder toleranser som overgår industristandarder. Denne tilnærmingen muliggjør raske designgjentakelser basert på feltytelsesdata samtidig som den opprettholder konsistent kvalitet på tvers av produksjonspartier. Vår årlige produksjonskapasitet overstiger 10 gigawatt, noe som gir skalerbarhet som støtter distributørens vekstmål uten å gå på akkord med leveringsforpliktelsene.

Kvalitetssikring og testing
Hver inverter gjennomgår omfattende valideringsprotokoller som overgår bransjenormer. 100 % automatisert funksjonstesting kombinert med minimum 48-timers aldringsprosesser sikrer konsistent ytelse før forsendelse. Miljøstresstesting inkluderer termisk sykling fra -40 grader til +85 grader og vibrasjonsanalyse som simulerer transport- og driftsforhold. Disse strenge prosedyrene resulterer i feltfeilrater under 0,8 % årlig, noe som overgår bransjens referanseindekser betydelig.
På viktige monteringsstadier kombinerer kvalitetsstyringsløsningen vår AI-assistert optisk inspeksjon med sann-produksjonsovervåking. Mens sporbarhetsteknologier muliggjør rask oppdagelse av eventuelle problemer, sikrer statistisk prosesskontroll komponentkonsistens under produksjonskjøringer på millioner av enheter. Kvalitetsindikatorene våre valideres regelmessig av tredjepartsrevisjoner utført av topp sertifiseringsorganisasjoner, som tilbyr uavhengig bekreftelse på produksjonskvalitet.



Populære tags: solis s6 15-30kw inverter, Kina solis s6 15-30kw inverter produsenter, leverandører, fabrikk
produktparametere
| DATABLAD | S6-EH3P(15-30)K-H-LV-ND | |||
| Modeller | 15K | 20K | 25K | 30K |
| DC-inngang (PV-side) | ||||
| Anbefalt maks. PV array størrelse | 30 kW | 40 kW | 50 kW | 60 kW |
| Maks. brukbar PV-inngangseffekt | 30 kW | 40 kW | 50 kW | 60 kW |
| Maks. inngangsspenning | 1000 V | |||
| Nominell spenning | 600 V | |||
| Oppstart-spenning | 180 V | |||
| MPPT spenningsområde | 150 - 850 V | |||
| Maks. inngangsstrøm | 40 A / 40 A / 40 A | |||
| Maks. kortslutningsstrøm | 60 A / 60 A / 60 A | |||
| MPPT-nummer / Maks. inn strengnummer | 3 / 6 | |||
| Batteri | ||||
| Batteritype | Li-ion | |||
| Batterispenningsområde | 150 - 800 V | |||
| Maks. lade/utlade strøm | 16,5 kW | 22 kW | 27,5 kW | 33 kW |
| Maks. lade-/utladningsstrøm | 70 A × 2 (1) | |||
| Antall batteriporter | 2 | |||
| Maks. lade/utlade kraften til hver inngang | 16,5 kW | 22 kW | 27,5 kW | 33kW |
| Kommunikasjon | CAN / RS485 | |||
| Utgang AC (nettside) | ||||
| Nominell utgangseffekt | 15 kW | 20 kW | 25 kW | 30 kW |
| Maks. tilsynelatende utgangseffekt | 15 kW | 20 kW | 25 kW | 30 kVA |
| Nominell nettspenning | 3/(N)/PE, 220 V, 230 V | |||
| Nominell nettfrekvens | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Nominell nettutgangsstrøm | 39.4 A / 37.7 A | 52.5 A / 50.2 A | 65.6 A / 62.8 A | 78.7 A / 75.3 A |
| Maks. utgangsstrøm | 39.4 A / 37.7 A | 52.5 A / 50.2 A | 65.6 A / 62.8 A | 78.7 A / 75.3 A |
| Effektfaktor | >0,99 (0,8 førende - 0.8 etterslep) | |||
| THDi | < 3% | |||
| Inngang AC (nettside) | ||||
| Maks. AC-gjennomstrømming | 78.8 A / 75.4 A | 105 A / 100.4 A | 131.2 A / 125.6 A | 152 A / 152 A |
| Nominell inngangsspenning | 3/(N)/PE, 220 V, 230 V | |||
| Nominell inngangsfrekvens | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Input Generator | ||||
| Maks. inngangseffekt | 15 kW | 20 kW | 25 kW | 30 kW |
| Nominell inngangsstrøm | 39.4 A / 37.7 A | 52.5 A / 50.2 A | 65.6 A / 62.8 A | 78.7 A / 75.3 A |
| Nominell inngangsspenning | 3/(N)/PE, 220 V, 230 V | |||
| Nominell inngangsfrekvens | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Utgang AC (back-opp) | ||||
| Nominell utgangseffekt | 15 kW | 20 kW | 25 kW | 30 kW |
| Maks. tilsynelatende utgangseffekt | 1,6 ganger merkeeffekt, 2 s | |||
| Sikkerhetskopiere-byttetid | < 10 ms | |||
| Nominell utgangsspenning | 3/(N)/PE, 220 V, 230 V | |||
| Nominell frekvens | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Nominell utgangsstrøm | 39.4 A / 37.7 A | 52.5 A / 50.2 A | 65.6 A / 62.8 A | 78.7 A / 75.3 A |
| THDv (@lineær belastning) | < 2% | |||
| Effektivitet | ||||
| Maks. effektivitet | 96.3% | |||
| EU-effektivitet | 95.5% | |||
| BAT belastet med PV maks. effektivitet | 97.4% | |||
| BAT ladet / utladet til AC maks. effektivitet | 95.8% | |||
| Beskyttelse | ||||
| Anti-øybeskyttelse | Ja | |||
| Utgang over strømbeskyttelse | Ja | |||
| Kortslutningsbeskyttelse | Ja | |||
| Integrert DC-bryter | Ja | |||
| DC omvendt-polaritetsbeskyttelse | Ja | |||
| Overspenningsvern | DC Type II / AC Type II | |||
| Integrert AFCI 2.0 | Valgfri | |||
| Generelle data | ||||
| Dimensjoner (B × H × D) | 530 × 880 × 290 mm | |||
| Vekt | 73 kg | |||
| Topologi | Transformatorløs | |||
| Eget-forbruk (natt) | < 35 W | |||
| Driftsomgivelsestemperaturområde | -25 ~ +60 grader | |||
| Relativ fuktighet | 0 - 100% | |||
| Inntrengningsbeskyttelse | IP66 | |||
| Kjølekonsept | Intelligent vifte-kjøling | |||
| Maks. operasjonshøyde | 4000 m | |||
| Nettforbindelse standard | G99, VDE-AR-N 4105/VDE V 0124, EN 50549-1/EN 50549-10, VDE 0126/UTE C 15/VFR:2019, NTS 631/RD 1699/RD 2446000/RD 2444/ 206007-1, CEI 0-21, C10/11, NRS 097-2-1, TOR, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530, N PEAPORT, 1º 2 DE, MEA, DE MARÇO DE 2022 | |||
| Sikkerhet / EMC standard | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-2/-4, EN 55011 | |||
| Funksjoner | ||||
| PV-tilkobling | MC4 Hurtigkoblingsplugg | |||
| Batteritilkobling | Terminalkontakt | |||
| AC-tilkobling | Terminalblokk | |||
| Utstilling | LED-indikator & Bluetooth + APP | |||
| Kommunikasjon | CAN, RS485, Ethernet, valgfritt: Wi-Fi, mobilnett, LAN | |||








