Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. er en av de mest pålitelige produsentene og leverandørene av solis enfase lavspenningsomformere i Kina, støtter også tilpasset service. Velkommen til å kjøpe avansert solis enfase lavspenningsomformer på lager fra fabrikken vår.
Hvorfor samarbeide med oss?

Automatisert produksjon
Våre anlegg i Anhui, med en størrelse på over 1 000 m², bruker våre robotikk- og AI-baserte monteringssystemer, med en årlig produksjonskapasitet på over 100 000 enheter. De automatiserte teststasjonene bekrefter at hver omformer yter tilsvarende, reduserer menneskelige feil og holder produktet konsistent på 99,2 %.
Streng kvalitetskontroll
Hver inverter fullfører en 72-timers stresstestsyklus som simulerer nettvariasjon, temperatursvingninger og belastningstopper. I tillegg til denne testingen, samarbeider vi med tredjepartslaboratorier (f.eks. TÜV Rheinland) for å validere inverternes levetid (Større enn eller lik 10 år) og effektivitetsbevaring. Som et resultat mottar grossisten et offisielt dokument som sikrer samsvarende ytelse.


Resiliens i forsyningskjeden
Som en vertikalt integrert produsent kontrollerer og produserer vi hovedkomponenter (endelige PCB-er og kjøleribber), noe som reduserer eksponeringstiden. Vi kan garantere en 30-dagers ledetid for 10 000 enheter, samt plassering til logistikkhavner (Shanghai og Ningbo).
Tilpasning og OEM-funksjoner
Vi kan levere white label-produkter inkludert fastvaremerking og husmodifikasjoner. Distributører og grossister kan skape produktdifferensiering i et mettet marked.

Produktbeskrivelse
hva er Solis enfase lavspenningsomformer?

Solis enfase lavspenningsvekselretter
Som en topp-produsent av solcelle-invertere, var vi glade for å lansere Solis Single Phase Low Voltage Inverter for både grossistdistributører og store-prosjekter. Solis S6-EH1P hybrid-omformeren har innovative energistyringsevner, en sterk og holdbar design og en enkel nettforbindelse – noe som gjør den til en flott løsning for bolig- og kommersiell bruk i mange forskjellige markeder.
Egenskaper til Solis enfase lavspenningsvekselretter
Solis Single Phase Low Voltage Inverter-serien er en ny generasjon AC-koblede produkter, designet for å gi oppgraderingsløsninger for fotovoltaisk energilagring for det innebygde netttilknyttede systemet, slik at det har energilagring og nødstrømforsyning. Produkter som er kompatible med bly-syrebatterier og litium-ionbatterier, og egnet for oppgradering av energilagring av alle merker av fotovoltaiske systemer, noe som gjør systemets sikkerhet, pålitelighet, effektivitet og sterk kompatibilitet.
1. Støtter topp barberingskontroll.
2. Høy effektivitet maksimerer energiutbyttet.
3. Tilrettelegger for lav-standbymodus for å minimere systemets totale strømforbruk.
4. Støtter generelle innstillingsalternativer for litiumbatterier, egnet for ikke-kommuniserende batterier.
5.Sanntids-batteriovervåking, fjernoppgradering og batterihelbredende funksjon for å forlenge batterilevetiden.
6.Støtter seks forskjellige batterilading og utlading TOU (Time of Use)-innstillinger for å senke strømregningen.
fordelene med Solis enfase lavspenningsvekselretter
Reduserte totale eierkostnader
Solis enfase lavspenningsvekselretter har en massiv 96,5 % EU-klassifisering og proprietær kjøleteknologi som vil begrense vedlikehold og forlenge serviceintervaller.
Videresend-kompatibel
Våre fastvareoppdateringer lar deg holde deg oppdatert med selv de nyeste batteriteknologiene og nettkravene, slik at du ikke trenger å bekymre deg for at beholdningen din blir foreldet.
Dedikerte grossistfordeler
Volum-baserte prisnivåer (f.eks. rabatter hos 500+), tekniske opplæringssider,-sammerkede markedsføringsressurser for å bringe deg raskere gjennom salgssyklusen.
Sammendrag for grossistkjøpere
| Aspekt | Vårt engasjement |
|---|---|
| Produktpålitelighet | 97,5 % effektivitet; IP66 beskyttelse; 10 års designlevetid |
| Forsyningsstabilitet | 100,000+ enheter årlig kapasitet; 30 dagers ledetid |
| Kvalitetssikring | ISO 9001, IEC 62109 sertifisert; 100 % testing før-forsendelse |
| Støttetjenester | 24/7 teknisk team; løsning på garantikrav innen 48 timer |
For engrospriser, sertifiseringsdetaljer eller tilpassede krav, kontakt vårt partnerskapsteam. La oss samarbeide for å drive fremtiden for ren energi.
Solis enfase lavspenningsvekselretter
Populære tags: solis enfase lavspent inverter, Kina solis enfase lavspent inverter produsenter, leverandører, fabrikk
Produktparametere
| DATABLAD | S6-EA1P(3.6-6)KL | |||
| Modeller | 3.6K | 4.6K | 5K | 6K |
| Batteri | ||||
| Batteritype | Li-ion | |||
| Batterispenningsområde | 40 - 60 V | |||
| Maks. lade-/utladningsstrøm | 75 A | 96 A | 105 A | 125 A |
| Kommunikasjon | KAN | |||
| Inngang AC (nettside) | ||||
| Inngangsspenningsområde | 187 - 253 V | |||
| Maks. inngangsstrøm | 16.4 A / 15.7 A | 21 A / 20 A | 22.8 A / 21.8 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Frekvensområde | 45 - 55 Hz / 55 - 65 Hz | |||
| Utgang AC (nettside) | ||||
| Nominell utgangseffekt | 3,6 kW | 4,6 kW | 5 kW | 6 kW |
| Maks. tilsynelatende utgangseffekt | 3,6 kVA | 4,6 kVA | 5 kVA | 6 kVA |
| Driftsfase | 1/N/PE | |||
| Nominell nettspenning | 220 V / 230 V | |||
| Nettspenningsområde | 187 - 253 V | |||
| Nominell nettfrekvens | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Nominell nettutgangsstrøm | 16.4 A / 15.7 A | 21 A / 20 A | 22.8 A / 21.8 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Maks. utgangsstrøm | 16.4 A / 15.7 A | 21 A / 20 A | 22.8 A / 21.8 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Effektfaktor | >0,99 (0,8 førende - 0.8 etterslep) | |||
| THDi | < 3% | |||
| Effektivitet | ||||
| BAT ladet / utladet til AC maks. effektivitet | > 93.5% | |||
| Beskyttelse | ||||
| Beskyttelsesklasse | I | |||
| Overspenningskategori | DC II / AC III | |||
| Batterireversbeskyttelse | Ja | |||
| Batteri over- og underspenningsbeskyttelse | Ja | |||
| Kortslutningsbeskyttelse | Ja | |||
| Utgang over strømbeskyttelse | Ja | |||
| Temperaturbeskyttelse | Ja | |||
| Generelle data | ||||
| Dimensjoner (B × H × D) | 440 × 465 × 192 mm | |||
| Vekt | 19,9 kg | |||
| Topologi | Høyfrekvent isolasjon | |||
| Driftsomgivelsestemperaturområde | -25 ~ +60 grader | |||
| Inntrengningsbeskyttelse | IP66 | |||
| Kjølekonsept | Naturlig kjøling | |||
| Maks. operasjonshøyde | 4000 m | |||
| Nettforbindelse standard | C10/11, 50549, G98, G99, VDE4105, AS4777.2, Frankrike | |||
| Sikkerhet / EMC standard | IEC/EN 62109-1/-2, EN 61000-6-2/-3 | |||
| Funksjoner | ||||
| DC-tilkobling | Terminalblokk | |||
| AC-tilkobling | Hurtigkoblingsplugg | |||
| Utstilling | LED-indikator & Bluetooth + APP | |||
| Kommunikasjon | RS485, CAN, valgfritt: Wi-Fi, LA | |||








